FinBee paskola

FinBee paskola

Apie Finbee  paskolą

Ši paskolos platforma gyvuojanti Lietuvoje palyginti nesenai, bet užtikrintai. Greituosius kreditus ir vartojamas paskolas išduoda fiziniams asmenims, bei verslo įmonėms. Šiai dienai suteikiančių verslo paskolų Lietuvoje yra tikrai nedaug. Finbee didelį dėmesį skiria visiems naujiems klientams. Norėdami pažinti savo klientus, paskolų sutartis pasirašo gyvai susitikus. Šitaip yra užkertamas kelias tapatybės vagystėms. Tai ypač svarbu Finbee investuotojams, nes čia paskolos suteikiamos būtent iš žmonių kurie nusprendžia investuoti pinigus į paskolas.

Paskolos procesas su Finansų bite vyksta taip:

  • Jūs užpildote paraišką
  • Paraiška patikrinama atsakingų Finbee darbuotojų
  • Jei paraiška atitinka visus keliamus reikalavimus ji yra atiduodama “suinvestavimui”
  • Bet kuris Finansų bitės investuotojas gali investuoti savo dalį pinigų į jūsų paskolą
  • Kai paskola  “suinvestuojama” jūs matote galutinius paskolos palūkanos procentus
  • Jei jus tai tenkina, tada susitinkate su FinBee atstovais ir pasirašote sutartį

Pakomentuosiu kai kuriuos proceso niuansus. Suinvestavimas vyksta atiduodant jūsų paraišką į “aukcioną”. Mažesnė suma lemia didesnius procentus, nes prisideda mažiau investuotojų prie paskolos suinvestavimo. Į didesnes sumas investuoja daugiau investuotojų numušdami palūkanų procentus. Po to kai yra sukaupti visi pinigai norimai paskolos sumai, jums yra pranešama ir pateikiama galutinės metinės palūkanos. Toliau būtų tik popierių sutvarkymas ir sutarčių pasirašymas. Tiesa, tai nėra greita paskola. Visas procesas gali užtrukti nuo kelių dienų iki savaitės.

Su FinBee paskola verslui

Turbūt vienintelė tokio tipo bendrovė Lietuvoje kuri gali pasiūlyti paskolas verslui. Pats procesas nesudėtingas ir labai paprastas

  • Užpildote paraišką norimai sumai gauti,
  • Nusistatote pageidaujamas palūkanas.
  • Nurodote paskolos terminą.

Tai užtruksite vos kelias minutes, o atsakymą gausite tą pačią arba kitą darbo dieną. Jei jus tenkins gautas FinBee paskola verslui pasiūlymas, pinigai bus pervesti į nurodytą sąskaitą dar tą pačią dieną kai tik paskola bus suinvestuota.

Papildomas sąlygos skolintis verslui būtų, kad veikla vykdoma ilgiau nei vienus metus, be skolų ir geri klientų atsiliepimai apie įmonę. Šiuo atveju atsiliepimai svarbūs kaip įmonės patikimumo faktorius. Šitaip išvengiame apgaulingų firmų. Visas FinBee teikiamas paskolas rasite čia. „FinBee“ paskolos refinansavimui, netikėtoms išlaidoms ar didesniam pirkiniui – dabar vos nuo 6,41 proc.! Neįtikėtina, bet tai yra faktas. Pildykite paskolos paraišką ir sužinokite, kiek galite pasiskolinti.

finbee paskola

Leave a Reply

Your email address will not be published.